Vyhľadať
Close this search box.

Postieľky k manželskej posteli

Praktické postieľky k manželskej posteli, ktoré poslúžia najmä v prvých mesiacoch. Postieľku jednoducho pripojíte k manželskej posteli pomocou bezpečnostných popruhov.

Postieľky sú vyrábané v menšom rozmere ako postieľky klasické. Vďaka tomu sú vhodné pre jednoduchšie a pohodlnejšie presúvanie bábätka po dome alebo byte, najmä v prvých mesiacoch. Postieľky k manželskej posteli sú výškovo nastaviteľné, takže sú vhodné k väčšine manželských postelí. Pri konkrétnych modeloch nájdete výškové špecifikácie, vďaka ktorým uvidíte, či je daná postieľka kompatibilná s výškou vašej postele.

Ide o veľmi praktický kus detského nábytku, ktorí zjednodušuje prvé mesiace starostlivosti o bábätko. Vaše dieťatko máte pri sebe v postieľke, ktorá nezaberá veľa miesta, je bezpečná a veľmi dobre sa s ňou manipuluje. 

Vyhľadávanie
Filter

Cena

Farba +

Neprehliadnite

Postieľky pripojiteľné k manželskej posteli

Postieľky k manželskej posteli sa k nej dajú pripojiť a sú o niečo menšie ako klasické postieľky. Je to tak z praktického dôvodu – jednoduchšia manipulácia. U tohto typu postieľok si jednoducho nastavíte výšku roštu podľa manželskej postele a postieľku upevníte pomocou popruhov. Postieľky sú na kolieskach, ktoré je možné zabrzdiť, ale zároveň v prípade potreby postieľku jednoducho premiestnite.

Tak ako všetky produkty Erbesi sú vyrobené z bezpečných, kvalitných a pevných materiálov. Samozrejmosťou je elegantný a nadčasový dizajn. Postieľky je možné zakúpiť v rôznych farebných kombináciách, ktoré sa farebne hodia do interiéru akéhokoľvek štýlu.

Súčasťou postieľok sú aj doplnky v rovnakom štýle a v rovnakých farbách, ako napríklad hniezdo, perinka, matrac, či vanúšik.