Vyhľadať
Close this search box.

Postieľky s LED osvetlením

Postieľky s LED osvetlením dizajnované na báze chromoterapie. Jemné LED osvetlenie, ktoré vychádza z prednej strany postieľky pôsobí ukľudňujúco a pomáha pri uspávaní bábätka.

Chromoterapia využíva priaznivé účinky svetla a farieb na náladu a zdravie. Zabudované LED osvetlenie na postieľke supluje náladovú lampičku a izbičku vášho bábätka zaplní upokojujúcim tlmeným svetlom. Svetlo má priaznivé účinky pri uspávaní dieťatka, pri nočnom vstávaní a kojení, a tiež pri kolike.

Osvetlenie je možné regulovať, meniť farby, pridávať alebo znižovať jas, a tiež úplne vypnúť.

Vyhľadávanie
Filter

Farba +

Neprehliadnite

Postieľky s LED osvetlením dizajnované na báze chromoterapie

Špeciálne postieľky s LED osvetlením, ktoré boli vytvorené a dizajnované na základe chromoterapie. Chromoterapia sa zaoberá priaznivým účinkom rôznych svetelných vĺn a spánok a pohodu dieťatka. Postieľky je možné zvoliť vo variante s ovládaním cez Wi-Fi alebo klasicky cez ovládač.

Pri ovládaní cez Wi-Fi je k ovládaniu používaná aplikácia, v ktorej je možné zvoliť jednu farbu, rôzne farebné kombinácie a programy a je možné prepojiť ju s inteligentnou domácnosťou. Varianta s ovládačom ponúka prepínanie farieb, rôzne farebné kombinácie a prechody, tlmenie a zvyšovanie jasu a pod.

Postieľka obsahuje sieťový napájací kábel aj krabičku na baterky.