Vyhľadať
Close this search box.

Bytové doplnky

Bytové doplnky do detskej izbičky vám pomôžu zútulniť priestor pre vašu ratolesť a zladiť izbičku v jednotnom štýle. Vyberte si zo širokej ponuky dizajnových lámp, vešiakov, lavíc s úložným priestorom, či knihovničiek, ktoré ladia s našimi kolekciami nábytku.

Vyhľadávanie
Filter

Cena

Farba +

Neprehliadnite

Bytové doplnky do detskej izbičky

Aj keď dominantou každej izbičky je detská postieľka, dôležitou súčasťou sú aj doplnky, ktoré vám zabezpečia dostatok úložného priestoru a dotvoria izbičku ako zladený celok. V našej ponuke nájdete napríklad praktickú vysokú knihovničku, ktorá ponúka dosť úložného priestoru na hračky aj dekorácie. Okrem toho ponúkame aj praktické lavice s úložným priestorom a rôzne poličky s vešiačikmi, či dizajnovú lampičku ku kolekcii Moon a Star. Náš nábytok je navrhovaný tak, aby bolo možné detskú izbu zladiť v jednotnom štýle, či už sa rozhodnete pre bytové doplnky z rovnakej kolekcie alebo ich budete kombinovať podľa vášho vkusu.

Tak ako naše detské postieľky, aj bytové doplnky sú vyrábané z kvalitných materiálov s ohľadom na bezpečnosť, funkčnosť a pohodlné používanie. Na povrchovú úpravu detského nábytku Erbesi sú použité netoxické farby a laky.

Značka Erbesi s viac ako 50 ročnou históriou, spája tradíciu s inováciami, preto medzi doplnkami nájdete aj dizajnové LED lampičky s diaľkovým ovládaním. Tieto lampičky sú dizajnované v súlade s princípmi chromoterapie a môžu meniť farby podľa vašich preferencií a potrieb.

Podľa chromoterapie majú farby zásadný vplyv na náladu a psychické rozpoloženie človeka. Využíva sa prevažne k relaxácií a rôznym relaxačným cvičeniam. U novorodencov a bábätiek bol pozorovaný priamy vplyv na náladuzaspávanie, či dokonca problémy s kolikou.

Medzi doplnkami tiež ponúkame aj knihovničky a lavice s praktickým úložným priestorom, ktoré tiež slúžia aj na sedenie, a ktoré oživia každú izbičku. Vďaka jednotnému štýlu kolekcií nábytku Erbesi môžete nábytok, doplnky aj textil ľubovoľne kombinovať alebo zvoliť celú detskú izbu v štýle jednej kolekcie.