Vyhľadať
Close this search box.

Detské postieľky

Detské postieľky značky Erbesi sú vyrobené s dôrazom na detaily a bezpečnosť vášho dieťatka. Ich prevedenie a vyhotovenie je však nie len bezpečné, ale aj praktické – bočnice sú zosúvateľné jednou rukou, čo výrazne uľahčuje manipuláciu s vašou ratolesťou.

V našej ponuke nájdete rôzne štýly postieľok, od klasických po moderné, farebné či v elegantných tlmených tónoch. Pre vaše väčšie pohodlie ponúkame aj možnosť kúpy celej detskej izbičky s kompletným nábytkom a textilom. 

Vyhľadávanie
Filter

Cena

Kategória +

Farba +

Neprehliadnite

Luxusné detské postieľky Erbesi

V našej ponuke nájdete výhradne drevené detské postieľky vyrobené z masívneho dreva. Na povrchovú úpravu sú použité netoxické farby a laky.

Samozrejmosťou je možnosť vybrať nie len postieľku, ale rovno celú detskú izbu pre bábätko v jednotnom dizajne.

Každá detská postieľka má polohovateľný rošt nastaviteľný do dvoch polôh. Niektoré z postieľok do detskej izby je možné prestavať na kolísku, iné zas rastú s vašim dieťatkom – časom je možné ich prestaviť na pohovku.

Všetky detské postieľky samozrejme spĺňajú európske normy a predpisy o bezpečnosti.

Rohy a hrany na postieľke sú zaoblené, aby sa vaše dieťatko nemohlo poraniť či porezať. Priečky na postieľkach sú v takej vzdialenosti, aby vaše dieťatko nemohlo vyliezť von a zároveň zabraňujú poraneniu.

Záleží nám, aby vaše dieťatko spalo nielen pohodlne, ale aj bezpečne a zdravo. Preto rošty, používané v detských postieľkach Erbesi, sú buď latkové z masívneho dreva alebo z “multivrstvy” bukového dreva s otvormi, ktoré zabezpečujú vetranie matraca, a tým aj odvod vlhkosti a potu z tela.

Matrace používané v detských postieľkach Erbesi sú vyrábané výhradne z najkvalitnejších dostupných materiálov, ktoré sú samozrejme tiež zdravotne nezávadné. Tvrdosť matraca musí byť optimálna, aby sa telíčko dieťatka príliš “nezaborilo” do matraca, ale zároveň nesmie byť matrac príliš tvrdý. Týmto je zaistený optimálny spánkový komfort.

Jednou z posledných noviniek v našom sortimente sú postieľky s LED osvetlením, ktoré na báze chromoterapie upokojuje bábätko pri nepokojnom spánku a pomáha tiež riešiť problémy s kolikami.