Ako vybrať prebaľovací pult?

Čakáte svoje prvé bábätko a práve premýšľate, čo všetko budete potrebovať na zariadenie detskej izby? Potom sa určite na vašom pomyselnom zozname objavil aj prebaľovací pult. Prinášame pár tipov na takzvané multifunkčné prebaľovacie pulty, ktoré vedia viac, než si myslíte!

V prvom rade by ste si mali určiť miesto, kde bude najvhodnejšie vaše bábätko prebaľovať. Ponúka sa kúpeľňa, chodba vedľa kúpeľne, detská izba, spálňa, kde s vami bábätko bude možno v prvých mesiacoch spať, ale aj obývačka. Veď sú prípady, kedy poslúži k prebaleniu pokojne aj obyčajná posteľ alebo kuchynská linka. Avšak, ak chcete mať tento priestor vyhradený, je dobré si zaobstarať špeciálny pult.

Ideálna varianta do izby? Komoda 3 v 1 (komoda s prebaľovacím pultom a vaničkou)

Pripravujete pre vašu ratolesť samostatnú izbu? Potom určite využite prebaľovacie komody, ktoré využijete aj ako obyčajnú skrinku. Naša firma ponúka prebaľovacie pulty určené výhradne do detských izieb. Skladajú sa z klasickej zásuvkovej komody a prebaľovacej dosky a vaničky. Ďalšou výhodou týchto komôd je, že k nim zaobstaráte celú izbičku zladenú v rovnakom dizajne. Môžete tak zakúpiť celú sériu so skrinkou, prebaľovacím pultom, šatníkovou skriňou a postieľkou.

Prebaľovacie podložky s motívmi pre dievčatká aj chlapčekov

Prebaľovacie podložky v našej ponuke majú krásne detské motívy a farby. Či už máte dievčatko alebo chlapčeka, určite je z čoho vyberať. Všetky sú veľmi mäkké a pre vaše bábätko aj vás pohodlné.

U nás nájdete kvalitné prebaľovacie komody z masívu, prebaľovacie pulty s vaničkou aj bez, ale aj praktické prebaľovacie podložky v rôznych farbách. Všetky prebaľovacie pulty a podložky sú starostlivo otestované, aby boli pre vaše bábätko absolútne bezpečné.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom sa nachádza na prvom poschodí, naľavo od eskalátorov zo

Čítať viac »
Vyhľadávanie