Vyhľadať
Close this search box.

Ako vybrať prebaľovací pult?

Čakáte svoje prvé bábätko a práve premýšľate, čo všetko budete potrebovať na zariadenie detskej izby? Určite netreba zabudnúť na prebaľovací pult. Prinášame pár tipov na takzvané multifunkčné prebaľovacie pulty, ktoré vedia viac, než si myslíte!

V prvom rade by ste si mali určiť miesto, kde bude najvhodnejšie vaše bábätko prebaľovať. Ponúka sa kúpeľňa, chodba vedľa kúpeľne, detská izba, spálňa, kde s vami bábätko bude možno v prvých mesiacoch spať, ale aj obývačka. Veď sú prípady, kedy poslúži k prebaleniu pokojne aj obyčajná posteľ alebo kuchynská linka. Avšak, ak chcete mať tento priestor vyhradený, je dobré si zaobstarať špeciálny pult.

Ideálny variant do izby? Komoda 3 v 1 (komoda + prebaľovací pult a vanička)

Pripravujete pre vašu ratolesť samostatnú izbu? Potom určite využite prebaľovacie komody, ktoré využijete aj ako obyčajnú skrinku. Naša firma ponúka prebaľovacie pulty určené výhradne do detských izieb. Skladajú sa z klasickej zásuvkovej komody a prebaľovacej dosky a vaničky. Ďalšou výhodou týchto komôd je, že k nim zaobstaráte celú izbičku zladenú v rovnakom dizajne. Môžete tak zakúpiť celú sériu, ktorú tvorí skrinka, prebaľovací pult, šatníková skriňa a postieľka.

Prebaľovacie podložky s motívmi pre dievčatká aj chlapčekov

Prebaľovacie podložky v našej ponuke majú krásne detské motívy a farby. Či už máte dievčatko alebo chlapčeka, určite je z čoho vyberať. Všetky sú veľmi mäkké a pre vaše bábätko aj vás pohodlné.

U nás nájdete kvalitné prebaľovacie komody z masívu, prebaľovacie pulty s vaničkou aj bez, ale aj praktické prebaľovacie podložky v rôznych farbách. Všetky prebaľovacie pulty a podložky sú starostlivo otestované, aby boli pre vaše bábätko absolútne bezpečné.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie