Vyhľadať
Close this search box.

Čo musí spĺňať detská postieľka? Poradíme vám

Veľmi častá otázka nejedného rodiča – Čo musí spĺňať detská postieľka? Výber správnej postieľky je pre každého rodiča ťažká, no dôležitá úloha. Bábätko zo začiatku trávi v postieľke väčšinu dňa, a preto je dôležité, aby tento kus nábytku predstavoval dokonalú súhru bezpečia a komfortu.

Postieľka predstavuje miesto, ktoré bábätku zabezpečí pohodlné a bezpečné prostredie pre spánok a hru. V prvom rade by postieľka mala byť skonštruovaná z pevného materiálu, ktorý spoľahlivo vydrží po celú dobu používania. Postieľky Erbesi sú vyrobené z pevného bukového masívu, ktorý zaručuje pevnosť a stabilitu.

Čo musí spĺňať detská postieľka nie je žiadnym tajomstvom

Je dôležité, aby bolo bábätko v postieľke v bezpečí aj bez Vašej prítomnosti. Postieľka by preto mala mať zaoblené hrany a všetky nátery a laky použité pri výrobe by mali byť zdraviu nezávadné. Naše postieľky navyše disponujú pogumovanými kolieskami, ktoré na podlahe nepískajú a dve z nich je možné zabrzdiť.

Jednoduchý a zároveň luxusný design postieľok Erbesi skvele dotvorí detskú izbičku pre Vaše bábätko. Ponúkame nielen postieľky s prvkami vykladanými kamienkami Swarovski z kolekcií Tiffany, Elite a ďalších, ale aj postieľky v klasickom štýle z kolekcií Tippy Jolie, Dolce alebo Bubu.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie