Detské izby a ich základ – detské postieľky

Prvé myšlienky na zariadenie detskej izby prídu na myseľ každej mamičke, hoci príchod svojho potomka očakáva za necelých deväť mesiacov. Ako malý človiečik rastie, začína liezť a postupne chodiť, objavuje a dobýva svet okolo seba, rastú aj jeho nároky na vlastný priestor. Detský kútik a neskôr detská izba vrátane zariadenia by preto mala byť rovnako premenlivá a dynamická ako dieťa samotné.

Prvým a najdôležitejším kusom nábytku v živote dieťaťa je bezpochyby detská postieľka Jej priečky musia byť zvislé, aby po nich bábätko nemohlo vyliezť a prepadnúť sa. Súčasne by sa medzi priečky nemala vojsť detská hlavička. Z dôvodu bezpečnosti sú kruhového prierezu, teda bez ostrých hrán. Konštrukcia postieľky by mala umožniť ľahké vybratie, mäkké, pružné a predovšetkým priedušné matrace. Kovové postieľky dnes nahradili drevené, ktoré sú na dotyk príjemnejšie.

Moderné detské postieľky                                                         

Erbesi predstavuje novinku v rade detského nábytku, ktorý ponúka originálne línie, svetlé farby, dokonalú povrchovú úpravu, to všetko k vytvoreniu príjemného prostredia v detskej izbe. Všetky kolekcie detského nábytku sú navrhnuté tak aby zabezpečovali komfort a správny odpočinok pre dieťa. Detské postieľky Erbesi sú kombináciou kvality, dizajnu a jednoduchosti.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom sa nachádza na prvom poschodí, naľavo od eskalátorov zo

Čítať viac »
Vyhľadávanie