Vyhľadať
Close this search box.

Detské postieľky a matrace

Okrem vhodnej postieľky je potrebné vybrať aj kvalitný matrac do detskej postieľky. Kvalitné detské postieľky a matrace je základom zdravého a kvalitného spánku.

Pre bábätká je potrebný matrac vyvážený, nesmie byť ani mäkký, ani tvrdý. Pri výbere treba dbať na to aby sa telíčko bábätka nezaborilo, ale aby ani nespalo na príliš tvrdom povrchu. Tým zaistíme spánkový komfort, ale aj predídeme možným syndrómom ako sú napríklad syndróm plochej hlavičky alebo nedostatočné prekrvenie telíčka.

Kvalitné a priedušné detské postieľky a matrace

Matrace pre bábätká by takisto mali byť vyrobené z kvalitných, priedušných materiálov, pretože deti často spia s tvárou otočenou do matraca a musí byť zabezpečené, aby sa bábätku dobre dýchalo.

Toto všetko spĺňajú matrace do postieľky talianskeho výrobcu Erbesi. Pre zaistenie nielen výdatného, ale aj zdravého spánku väčších detí je potrebný matrac, ktorý bude presne vyhovovať požiadavkám jeho tela a telesnej konštrukcii. V kombinácii s postieľkou z našej ponuky, rovnako ako aj s ďalším detským nábytkom tam môžete veľmi jednoducho dosiahnuť kombináciu kvality, bezpečia a estetiky.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie