Vyhľadať
Close this search box.

Doprava a montáž priamo u vás

Radi by ste si vybavili detskú izbičku nábytkom Erbesi ale obávate sa montáže? Nie je dôvod - naši profesionálni montážni technici Vám zabezpečia dodávku, výnos nábytku na poschodie a aj samotnú montáž.

Radi by ste si vybavili detskú izbičku nábytkom Erbesi ale obávate sa montáže? Nie je dôvod – doprava a montáž či výnos nábytku na poschodie, to všetko zabezpečia naši profesionálni montážni technici.

  1. Kolekcia v rozloženom stave bez montáže, dodaná kuriérom UPS, cena podľa váhy
  2.  Kolekcia v rozloženom stave bez montáže našou spoločnosťou-operatívne spájanie zákaziek, cena 0 €
  3.  Kolekcia v rozloženom stave bez montáže, osobný odber v Banskej Štiavnici, cena 0 €
  4. Kolekcia dovezená našou spoločnosťou a montovaná na mieste našim profesionálnym tímom, cena 200 €+ 0,49 €/km

Ako prebieha doprava a montáž?

Montáž realizuje na mieste náš profesionálny tím, ktorý okrem montáže nábytku zapojí aj elektroinštaláciu. Naše montážne skupiny sú vždy pekne a čisto odeté, nosia so sebou špeciálne prezutie, vhodné do interiéru, majú vizitky s ich menami a funkciami. Počas montáže nábytok neumažú, po montáži odnesú všetky krabice so sebou a poriadia, čiže po montáži Vás nečakajú žiadne nečakané prekvapenia v podobe neporiadku. Montáž kompletnej kolekcie trvá približne 4-5 hodín.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie