Vyhľadať
Close this search box.

Farebný detský nábytok

Prostredie vždy ovplyvňuje našu psychiku a nie je tomu inak v otázke detí. Preto by mali vyrastať v detskej izbe, kde je farebný detský nábytok, čo im každý deň dodá dostatok dobrej nálady. Vyberte im niektorú z našej ponuky detských izieb, kompletne vybavených nábytkom vo veselých farbách. Máme detské izby pre chlapčekov aj dievčatká, všetky z kvalitných, odolných a zdravotne nezávadných materiálov.

Erbesi vyrába nábytok pre deti a nábytok pre detské izby novorodencov v modernom dizajne. Na farebnom dizajne novej kolekcie však jeho tvorcovia pracovali dlhšiu dobu. Ich dlhoročné skúsenosti s mnohými ďalšími odvetviami stolárskeho priemyslu vyústili v túžbu ponúknuť na trhu s detským nábytkom niečo nové a neopozerané. Výsledkom je jednoduchý, vkusný a zdravotne nezávadný nábytok ako aj doplnky, ktoré vyhovejú potrebám a pohodliu detí pri odpočinku, hrách a zábave, a zároveň prispejú k ich všestrannému rozvoju.

Prečo si vybrať farebný detský nábytok?

Pri detskom nábytku by mala byť samozrejmosťou funkčnosť a praktické riešenie každého kusu. V spoločnosti Erbesi detský nábytok sme si vedomí, že k tomu je potrebná vysoká kvalita spracovania. Preto je s mimoriadnou starostlivosťou vyberaný materiál, z ktorého sa nábytok vyrába, či už sa jedná o detskú komodu, skriňu alebo o posteľ. Vďaka výberu materiálov a perfektnému spracovaniu, ktorého konečná fáza prebieha ako ručná výroba, vzniká kvalitný a vysoko odolný nábytok.

Obávať sa rodičia nemusia ani žiadnych zdravotných rizík alebo alergických reakcií. Povrchovú úpravu firma vykonáva vodou riediteľnými farbami a lakmi spĺňajúcimi normu EN71 na povrchovú úpravu detského nábytku a hračiek. Pri montáži skríň a komôd je použité kvalitné značkové kovanie pre pohodlnejšiu a bezpečnejšiu manipuláciu s dvierkami alebo zásuvkami.

Je dôležité mať zdravé prostredie bez hluku, napätia a nepokoja. Ak je to možné, detská izba by mala byť proti vonkajšiemu hluku izolovaná dvojitým zasklením a chránená od ostatných zdrojov hluku ako je hlasná hudba, televízia alebo konverzácia vo vnútri bytu.

Deti sú veľmi ovplyvňované teplom. Z toho dôvodu je dôležité do detskej izby umiestniť teplomer a teplotu upraviť tak, aby sa pohybovala medzi 18 a 20 ° C. Nezavinujte bábätko až príliš: nočný plač je často spôsobený smädom z tepla. Problém môže vyriešiť aj pitie kamilkovej alebo prírodnej vody.

Nedávny prieskum dokázal, že najlepšia poloha pri spánku je na chrbte alebo na boku. Táto poloha taktiež znižuje riziko udusenia. Pokiaľ ide o pyžamá, mali by byť vyrobené z bavlny, plyšovej bavlny alebo ženilkové v závislosti od ročného obdobia. V lete, keď je veľmi horúco môže bábätko spať len v plienke a pod prikrývkou. Pre staršie deti je vhodné aj dvojdielne pyžamo, vyrobené z prírodného vlákna. Odev by nemal byť príliš priliehavý, aby dieťaťu nebránil v pohybe.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie