Vyhľadať
Close this search box.
detská izba

Oválne detské postieľky

Kvalitné oválne detské postieľky talianskej značky Erbesi v rôznych dizajnoch a farebných prevedeniach. Oválne detské postieľky dodajú detskej izbičke elegantný nádych, pri výrobe sa berie ohľad na každý detail.

Detské postieľky Erbesi sú vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov pre pohodlný a bestarostný spánok bábätka, aj jeho rodičov. Súčasťou postieľok je aj oválny matrac a textilný set.

Vyhľadávanie
Filter

Cena

Farba +

Neprehliadnite

Dizajnové a praktické oválne postieľky

Oválne postieľky sú veľmi obľúbené nielen pre svoj originálny dizajn, ale aj vďaka svojim rozmerom, keďže sú vďaka oválnemu tvaru o niečo väčšie.

Ako všetky naše postieľky, aj tie oválne disponujú zosúvacou bočnicou pre pohodlnú manipuláciu. Polohovateľný rošt je možné umiestniť do 2 polôh – do vyššej polohy v prvých mesiacoch po narodení a do nižšej polohy, keď bábätko vyrastie. V spodnej časti postieľky sa nachádza zásuvka, ktorá poslúži ako úložný priestor na posteľné prádlo či deky.

Postieľky sú vyrobené z bukového masívu a ku každej postieľke dodávame aj textilný set z rovnakej kolekcie. Set obsahuje hniezdo, perinku, vankúšik, obliečku na vankúšik a hypoalergénny matrac s aloe vera  (obsahuje ho vrchný poťah, ktorý je odnímateľný).