Vyhľadať
Close this search box.

Kolekcie detského nábytku Erbesi – 4 dôvody prečo si vybrať práve od nás

Každá nastávajúca maminka má veľa príjemných aj menej príjemných starostí. Našim cieľom je, aby si hlavne užívala jedno z najkrajších období v živote ženy, a preto ponúkame naozaj FULL SERVICE.

Nastávajúcim mamičkám by určite nemali ujsť kolekcie detského nábytku Erbesi, pretože si uvedomujeme, že každá budúca maminka má veľa príjemných aj menej príjemných starostí. Našim cieľom je, aby si hlavne užívala jedno z najkrajších období v živote ženy, a preto ponúkame naozaj FULL SERVICE.

Čím sú kolekcie detského nábytku Erbesi výnimočné?

Stačí len vybrať si dizajn, ktorý je Vášmu srdcu najbližšie a my naozaj všetko ostatné vybavíme za Vás. Na naše kolekcie detského nábytku Erbesi vám vieme pripraviť 3D vizualizáciu, aby ste vedeli, ako bude izbička vyzerať. V izbičke budete mať úplne všetko, čiže nielen nábytok, ale aj kompletné textilné vybavenie – hniezdo, matrac, deky, vankúšiky, baldachýn – a to všetko v dizajne izbičky, ktorú si vyberiete. Nemusíte zdĺhavo vyhľadávať, u nás nájdete všetko na jednom mieste. Naše kolekcie sa dajú jednoducho skombinovať pre dievčatko, chlapčeka, či dvojičky a sme nesmierne šťastní, že sme už mohli zariaďovať izbičku aj pre trojičky. 

Problémom pre nás nie je ani veľkosť izbičky pre bábätko – v našej ponuke nájdete kolekcie pre malé aj väčšie izbičky. Ponúkame všetko od základných kolekcií s postieľkou a komodou 3v1 po kompletné vybavenie, ktoré obsahuje okrem postieľky a komody s prebaľovacím pultom aj skriňu, vysokú či klasickú komodu, lavice, poličky a mnoho ďalšieho. V textilnom vybavení sa okrem matrace s plachtou a vankúšikmi nachádza aj hniezdočko s perinkou, obliečkami, dekami a baldachýnom. A samozrejme – všetko v jednotnom dizajne.

Na naše kolekcie detského nábytku Erbesi je možné objednať aj montáž. Náš profesionálny tím sa o všetko postará – nábytok Vám bude dodaný, zmontovaný a rozmiestnený presne podľa Vašich predstáv – a izbička je raz, dva hotová!

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie