Vyhľadať
Close this search box.

Novorodenec a jeho detská izba

Novorodenec potrebuje detskú izbu, ktorá by mala byť predovšetkým vľúdna a útulná, mäkučká, a v neposlednom rade bezpečná. Aj keď bábätko ešte nemá veľké priestorové nároky, učenlivo svoje okolie vníma. Vo svojom okolí vidí farby i tvary, čo je z hľadiska získavania vnemov a rozvíjania budúcich znalostí veľmi dôležité.

Aké nároky má novorodenec?

Interiérové riešenie detskej izby má na navodenie pozitívnych pocitov a citového puta medzi dieťaťom a rodičmi väčší vplyv ako si myslíme. Pokiaľ ide o vybavenie a nábytok do detskej izby pre novorodenca, bábätká a dojčatá, s tým naozaj nebudete mať veľa starostí. Len preto, lebo maličké bábätko má naozaj skromné nároky. Pre začiatok mu postačí postieľka s veselým baldachýnom, detská šatníková skriňa, detská komoda ako odkladací priestor a prebaľovací pult s vaničkou. Novorodenec trávi väčšinu času v postieľke, ktorá je istý čas jeho celým kráľovstvom.

Nechajte sa uniesť dizajnovými izbičkami z kolekcie Swarovski.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie