Vyhľadať
Close this search box.

Ako sa značka Erbesi dostala na Slovensko?

Už viac ako 10 rokov majú aj slovenské mamičky možnosť zariadiť izbičku pre svoje bábätko vysoko kvalitným nábytkom talianskej značky Erbesi. Ako sa k nám na Slovensko táto značka dostala? 

Už viac ako 10 rokov majú aj slovenské mamičky možnosť zariadiť izbičku pre svoje bábätko vysoko kvalitným nábytkom, ktorý vyrába talianska značka Erbesi. Ako sa k nám na Slovensko táto značka dostala? 

Každá z nás je detailistka, a práve to robí z našich domácností domov, kde sa všetci cítime dobre. Keď príde ten okamih, že začneme pod srdcom nosiť to najvzácnejšie, tak chceme, aby bolo všetko tip top, aby sa náš poklad narodil do nami vysnívaného prostredia. Ja som mala presne tieto predstavy keď som čakala teraz už takmer puberťáčku. 🙂 Vedela som, že pre svoje dieťa chcem niečo výnimočné, niečo, čo náš domov spraví výnimočným.

Prečo rozhodla značka Erbesi?

A tak sa začalo hľadanie – detské izbičky, detské postieľky, prebaľovacie pulty, komody, textílie, doplnky. Všetko som chcela mať krásne, zladené, ale hlavne kvalitné a praktické. Po dlhom hľadaní som konečne našla – a tak začala moja spolupráca s talianskou značkou luxusného detského nábytku ERBESI. Zrazu sa sen stal realitou a po prvej zrealizovanej objednávke práve pre moje dieťa som si bola istá, že presne toto chcem ponúkať ženám a rodinám, ktoré hľadajú niečo viac, niečo extra – niečo, čo bude presne také výnimočné, aké sú výnimočné naše deti. Začala sa cesta, ktorou spoločne kráčame už viac než 10 rokov, pričom náš taliansky partner oslávil nedávno 55. výročie do momentu, kedy vznikla značka Erbesi.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie