Otvárame prvý showroom Erbesi

Príďte sa presvedčiť, že luxusný detský nábytok Erbesi je pre Vaše dieťatko to najlepšie, čo trh ponúka.

Príďte sa presvedčiť, že luxusný detský nábytok Erbesi je pre Vaše dieťatko to najlepšie, čo trh ponúka.

Sme výhradným dovozcom luxusnej talianskej značky ERBESI pre Slovensko, Česko a Rakúsko. Po úspešnom predaji v rámci internetového obchodu prišiel čas splniť si ďalší sen a otvoriť na Slovensku showroom, kde si môžete užiť atmosféru konkrétnej detskej izbičky so všetkými doplnkami, ktoré v rámci tejto značky ponúkame.

ERBESI showroom otvárame už 1.12.2017 v predajni EUROSOFA CENTRUM R1, Rožňavská 1, BRATISLAVA. Predajňa EUROSOFA má vo svojej ponuke mnoho zvučných talianskych značiek, sme poctení, že budeme jej súčasťou. Okrem kolekcií si tam môžete prezrieť najnovšie katalógy a vzorkovníky.

Okrem toho sa snažíme kráčať s modernou a dobou a súčasťou showroomu bude info kiosk, cez ktorý môžete s nami priamo online komunikovať, radiť sa a zadávať objednávky.

Viac informácií o udalosti si môžete prezrieť na našom webe Erbesi alebo na našej Facebookovej stránke Luxusný detský nábytok.

Ďalšie články
Služby

Detské postieľky a matrace

Okrem vhodnej postieľky je potrebné vybrať aj kvalitný matrac do detskej postieľky. Kvalitný matrac je základom zdravého a kvalitného spánku. Pre bábätká je potrebný matrac

Čítať viac »
Vyhľadávanie