Vyhľadať
Close this search box.

Otvárame prvý showroom Erbesi

Príďte sa presvedčiť, že luxusný detský nábytok Erbesi je pre Vaše dieťatko to najlepšie, čo trh ponúka.

Príďte sa presvedčiť, že showroom Erbesi, kde nájdete luxusný detský nábytok je pre Vaše dieťatko to najlepšie, čo trh ponúka.

Sme výhradným dovozcom luxusnej talianskej značky ERBESI pre Slovensko, Česko a Rakúsko. Po úspešnom predaji v rámci internetového obchodu prišiel čas splniť si ďalší sen a otvoriť na Slovensku showroom, kde si môžete užiť atmosféru konkrétnej detskej izbičky so všetkými doplnkami, ktoré v rámci tejto značky ponúkame.

Kedy otvorí svoje brány showroom Erbesi?

ERBESI showroom otvárame už 1.12.2017 v predajni EUROSOFA CENTRUM R1, Rožňavská 1, BRATISLAVA. Predajňa EUROSOFA má vo svojej ponuke mnoho zvučných talianskych značiek, sme poctení, že budeme jej súčasťou. Okrem kolekcií si tam môžete prezrieť najnovšie katalógy a vzorkovníky.

Okrem toho sa snažíme kráčať s modernou a dobou a súčasťou showroomu bude info kiosk, cez ktorý môžete s nami priamo online komunikovať, radiť sa a zadávať objednávky.

Viac informácií o udalosti si môžete prezrieť na našom webe Erbesi alebo na našej Facebookovej stránke Luxusný detský nábytok.

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie