Vyhľadať
Close this search box.

Ako zariadiť detskú izbu pre bábätko?

om očakávaní bábätka položí neraz otázku „ako zariadiť detskú izbu pre bábätko?“ Odpoveď je veľmi jednoduchá, obráťte sa na ERBESI. Záleží len na tom, čo sa Vám páči, u nás si vyberiete jednoduché detské izbičky, ale splníme predstavy aj tých najnáročnejších klientov.

Určite každý z nás si popri radostnom očakávaní bábätka položí neraz otázku „ako zariadiť detskú izbu pre bábätko?“ Odpoveď je veľmi jednoduchá, obráťte sa na ERBESI. Záleží len na tom, čo sa Vám páči, u nás si vyberiete jednoduché detské izbičky, ale splníme predstavy aj tých najnáročnejších klientov. Všetky naše detské postieľky sú funkčné – majú obe bočnice snímateľné a rošty polohovateľné, môžete ich mať na kolieskach alebo stabilné, dokonca všetky naše postieľky môžete mať aj ako kolísky.

Keď rozmýšľate nad tým ako zariadiť detskú izbu pre bábätko, najdôležitejšie je rozmiestnenie nábytku, aby bolo pre všetkých členov rodiny pohodlné. Naše postieľky je možné preto rôzne variovať, ak ich máte na kolieskach, tak ich veľmi jednoducho presuniete kam potrebujete.  

Pre bábätko len to najlepšie

Erbesi detské izbičky dodávame všetkým našim klientov na komplet, to znamená, že okrem postieľky si vyberiete čo sa Vám hodí, páči a zmestí zo širokej ponuky našich komôd, skríň, lavíc, poličiek, prebaľovacích pultov. Za pozornosť stojí tohtoročná novinka, a to postieľka  ktorá má v sebe led osvetlenie, ktoré na báze chromoterapie ukľudňuje bábätko pri nepokojnom spánku a rieši problémy s kolikami.  Nemenej populárne sú kolekcie s originál SWAROVSKI® elements alebo postieľky, ktoré sa po vyrastení bábätka dajú jednoducho prerobiť na pohodlnú dizajnovú sedačku. 

Netreba zabudnúť ani na kvalitné prebaľovacie pulty, ERBESI má v ponuke prebaľovací pult 3v1. Tento praktický kus nábytku spája komodu, prebaľovací pult a vaničku. Naše komody s vaničkou a prebaľovacou podložkou sú skvelý pomocníci najmä na prvé mesiace. Keď bábätko vyrastie, tak ostane len klasická komoda. 

Široký sortiment priestranných šatníkových skríň a komôd  je vhodný aj pre staršie deti. Všetok nábytok sa dá ľubovoľne kombinovať, rôzne variovať. Váš výber doplníme kompletným textilným vybavením, ako sú mantinely, perinky, vankúšiky, kvalitné matrace, deky, baldachýny, ktoré dodávame v dizajne vybranej detskej izbičky, aby Vám všetko spolu ladilo. Všetko, čo potrebujete pre dokonalú detskú izbičku nájdete u nás na jednom mieste. Nemusíte nič dokupovať, nič hľadať…my všetko dodáme na komplet. S nami už nemusíte premýšľať nad tým ako zariadiť detskú izbu pre bábätko, my zariadime všetko za Vás. ERBESI je Vašim spoľahlivým partnerom už viac ako 10 rokov na Slovensku a v Českej republike. 

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie