Vyhľadať
Close this search box.

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo od eskalátorov zo vstupu A.

Nájdete tu ukážky z rôznych kolekcií – či už postieľky s LED osvetlením, nábytok zdobený SWAROVSKI® elements alebo rastúcu posteľ z kolekcie EASY.

V showroome je možné dohodnúť si s nami stretnutie – stačí nás kontaktovať na tel. čísle 0904 233 222 alebo emailom info@erbesi.sk (mimo dohodnutých termínov je showroom bez obsluhy).

Showroom Erbesi v STYLE je otvorený denne od 10:00 do 20:00 – informácie o otváracej dobe počas sviatkov zverejňujeme vždy na webovej stránke alebo na našich sociálnych sieťach.

Neváhajte si s nami dohodnúť konkrétny termín návštevy – radi odborne poradíme s výberom a vhodnými kombináciami pre zariadenie izbičky pre bábätko. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Ďalšie články
Novinky

Showroom Erbesi v STYLE

Od 15.11.2022 je náš bratislavský showroom presunutý do obchodného centra STYLA – Všetko pre bývanie. Showroom Erbesi v STYLE sa nachádza na prvom poschodí, naľavo

Čítať viac »
Vyhľadávanie